Podziękowanie

Dodane przez ViKi - ndz., 08/01/2023 - 20:26

Koniec semestru w tym roku to nie tylko czas podsumowań wyników w nauczaniu, ale również aktywności na rzecz innych. W grudniu w naszej szkole obył się finał prowadzone od listopada akacji Szlachetna Paczka. Jak co roku społeczność ZSP 2 nie zawiodła bo nasza rodzina została obdarowana aż 34 podarunkami, które zrealizowały wszystkie wymienione potrzeby. Serdecznie dziękuję WSZYSTKIM osobą zaangażowanym w akacje i dołożenie swojej cegiełki. Poniżej kilka słów od Pana Henryka do nas Wszystkich. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ – Wiktoria Kin z całym zespołem Szlachetnej Paczki

 

Tagi

Paczuszka dla Maluszka

Dodane przez ViKi - śr., 17/11/2021 - 22:39

Po raz pierwszy Nasza szkoła zgłosiła nie do akcji Paczuszka dla Maluszka 🙂 „Paczuszka dla Maluszka” to świąteczna akcja, podczas której zbieramy pieluszki jednorazowe oraz artykuły chemii kosmetycznej i przygotowujemy bożonarodzeniowe prezenty dla dzieci, znajdujących się pod opieką Fundacji Małych Stópek.

Tagi

Finał Szlachetnej Paczki

Dodane przez ViKi - pon., 09/12/2019 - 21:30

Ten weekend to tzw.; „Weekend cudów” czyli finał Szlachetnej Paczki nasza Szkoła po raz kolejny przygotowała „paczkę” dla rodziny. W tym roku do magazynu przywieźliśmy 41 dużych paczek, oraz przepyszne ciasta. Jak co roku spełniliśmy wszystkie potrzeby wymienione przez rodzine. Mamy wielką nadzieję ,że paczka wywoła uśmiech na ich twarzach. Szkolnymi organizatorami były: Wiktoria Kin, Martyna Jedlińska Agnieszka Baranowska.Serdecznie dziękujemy za pomoc Dyrekcji Szkoły, Ochotniczemu Hufcowi Pracy , p.Kamilowi Piekarzowi, p.Marlenie Kin-Oliniewicz, p.

Tagi