Sukces naszych dziewczyn w Tenisie Stołowym

Dodane przez ViKi - wt., 17/01/2023 - 20:23

Tuż przed feriami w czwartek 12 stycznia 2023 w hali sportowej XXXII Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkół Pondpodstawowych w Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady . Wspaniałą niespodziankę i duży sukces odniosły uczennice naszej szkoły. Dziewczęta w składzie Agata Januszewska, Klaudia Zdulska i Zuzanna Stołek po raz pierwszy  w historii szkoły w tej dyscyplinie zdobyły wysokie 4 miejsce. Nasze uczennice również efektownie zaprezentowały się w strojach sportowych z logo naszej szkoły,co nie uszło uwadze organizatora zawodów.

Tagi

Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym

Dodane przez ViKi - sob., 18/12/2021 - 22:40

W dniach 15-16 grudnia 2021r odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym.Dziewczeta naszej szkoły odniosły zwycięstwo pokonując w grze finałowej ILiceum Ogólnokształcące.Nasze urocze tenisistki startowały w składzie Agata Janiszewska klasa 2HR ,Klaudia Zduńska klasa 3TH, Justyna Świdzińska klasa 4E.Dziewczeta awansowały do kolejnego szczebla zawodów. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunami naszych zawodników byli nauczyciele wychowania fizycznego Anna Karlińska i Dariusz Geszcz.

Tagi

Tenis stołowy

Dodane przez ViKi - pon., 09/12/2019 - 21:05

05 grudnia zakończyły się dwudniowe zmagania uczniów szkół średnich w tenisa stołowego Dziewczęta naszej szkoły w składzie Klaudia Czapnik, Justyna Świdwińska,Małgorzata Gierach ,zdobyły 2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tomaszowskiego w Tenisa Stołowego Chłopcy uplasowali się na 4 miejscu Opiekunami drużyn byli Anna Karlińska i Dariusz Geszcz Podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego Dariusza Geszcza Anny Karlińskiej i Andrzeja Zająca za bardzo dobrze przygotowane zawody oraz uczniom naszej szkoły za rzetelne sędziowanie Impreza przebiegała w życzliwej ,koleżeńskiej atmosferze za

Tagi