Dodane przez Gość (niezweryfikowany) - pon., 16/12/2013 - 19:59

6 grudnia 2013 roku odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców zorganizowany przez  pana Dariusza Geszcza - nauczyciela wychowania fizycznego oraz uczennicę 3TG Mariolę Witoń.
Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn: Zawodówka, Technik Żywienia I i II, Ekonomik, Kucharz, Handlowiec, Technik organizacji usług gastronomicznych i Reklama.

Z Grupy A awans wywalczyły drużyny Technika Żywienia II i Zawodówki, a z grupy B: Technik Żywienia I i Handlówka. Po zaciętej rywalizacji w meczach grupowych, przyszło nam obejrzeć mecze finałowe, na bardzo wysokim poziomie umiejętności piłkarskich naszych uczestników.
Klasyfikacja końcowa była następująca: I miejsce Technik Żywienia I, II miejsce zajęli chłopcy z Technika Żywienia II, III miejsce zajęła Zawodówka.
Ku zdziwieniu obserwatorów, zeszłoroczny mistrz, którym była Handlówka ostatecznie zajęli czwarte miejsce.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników puchar i nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Wojdal Sylwester z klasy 2TGa, najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Jasiński z klasy 3TG, a królem strzelców z 8 strzelonymi bramkami na swoim koncie został Sebastian Kaczuba z klasy 2TGa.
Chłopakom dziękujemy za walkę i za sprawiedliwą rywalizację, a dziewczynom: Marioli Witoń, Dominice Czapnik i Jagodzie Matusiak za trud włożony w całą organizację turnieju.
A wszystkim uczniom z okazji zbliżających się Swiąt Bożego Narodzenia jak najlepszych dni spędzonych w gronie rodzinnym:-))