Szlachetna Paczka w ZSP 2

Dodane przez ViKi - śr., 17/11/2021 - 22:43

To już ten czas:)Po raz kolejny społeczność uczniowska naszej szkoła bierze udział w corocznej ogólnopolskiej akcji pt: „ Szlachetna Paczka"

Jak co roku w szkole organizowana jest zbiórka środków finansowych na zakup wymienionych przez rodzinę środków trwałych, oraz darów rzecznych.

Dary rzeczowe wymienione na liście potrzeb proszę składać w sali 2.6 do 9 GRUDNIA - opisane imię /nazwisko /klasa. Osoby które zaangażują się w zbiórkę nagrodzimy punktami dodatnimi z zachowania.

 

Szlachetna paczka w ZSP 2

Dodane przez ViKi - ndz., 09/12/2018 - 17:01

Już po raz kolejny społeczność uczniowska ZSP 2 oraz nauczyciele włączyli się w organizację SZLACHETNEJ PACZKI. Naszą rodziną była pani Wioletta z córkami (LDZ-855-596253), której potrzebami wiodącymi była żywność o długim terminie ważności, chemia domowa, przybory szkolne oraz odkurzacz. W ostatnim tygodniu listopada w szkole przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy oraz darów rzeczowych dla naszej rodziny.

SZLACHETNA PACZKA

Dodane przez ViKi - śr., 21/11/2018 - 22:04

 

Już po raz kolejny nasza szkoła przygotowuje prezent w ramach „Szlachetnej Paczki” który trafi do rodziny w Weekend cudów (8-9 grudnia).  Aby zaspokoić wszystkie potrzeby i marzenia rodziny prosimy wszystkich o aktywy udział w akcji. W dniach od 22 listopada do 4 grudnia skarbnicy klas zobligowani są do zbiórki pieniędzy: klasy 1,2 i 3 Technikum oraz klasa 1 i 2 BS po 2 zł , klasy 4 zbierają się po symbolicznej 1 zł od ucznia. Wszelkie dary rzeczowe należy kierować do sali 2.6. Koordynatorami akcji są p. Martyna Jedlińska i p. Wiktoria Kin.