"Talentowskaz"

W dniu 09-06-2022 uczniowie klasy 1 TE pod opieką wychowawczyni pani Wioletty Kaczmarskiej uczestniczyli w cyklu ogólnopolskich  warsztatów "Talentowskaz"  poprowadzonych przez pana Rafała Opalińskiego - Prezesa Fundacji Dzieci - Dzieciom. Spotkanie trwało 6 godzin i miało na celu pomóc młodym ludziom uwierzyć w siebie, odnaleźć talenty i siłę.

Pomagamy! Zbiórka dla Tomaszowskiego Schroniska dla Zwierząt.

W czerwcu 2022r. odbyła się w naszej szkole akcja , której celem była pomoc dla bezdomnych zwierząt z Tomaszowskiego Schroniska. W akcji wzięły udział klasy: 2TE, 2R, 2HR, 3E, 3TE, 3TH, 3G oraz 3 RR. Za zebrane pieniądze zakupiono karmę specjalistyczną dla psów i kotów. Młodzież chętnie pomaga!

Gorące podziękowania kierujemy do uczniów, rodziców i wychowawców.

Organizatorzy akcji: Małgorzata Jaworska i klasa 3RR

Tagi

 Controlling produkcyjny – lekcja otwarta

W poniedziałek 30 maja br. uczniowie klasy 3 E mieli okazję wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez p. Karola Majdę szefa controllingu z firmy POSIADALO Sp.z.o.o. Sp.k.  Tematem przewodnim był controlling produkcyjny. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z realiami pracy w controllingu, wyzwaniami z jakimi na co dzień spotyka się pracownik na tym stanowisku. Jest to na pewno jakaś alternatywa dla zwykłego księgowego, czy pracownika kadr, w której  może odnaleźć się dobry ekonomista.