Support żywieniowy uczestników III Olimpiady Powiatu Tomaszowskiego Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

W dniu 6 czerwca 2023 roku w Spalskim COS-sie odbyła się ważna sportowa impreza - III Olimpiada Powiatu Tomaszowskiego Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce. Nasi uczniowie reprezentowali szkolę w różnych konkurencjach, ale nie tylko sportowo mogliśmy się "pokazać".

Język niemiecki w reklamie

„ DEUTSCH IN DER WERBEWELT”

W dniu 25 maja 2023 r. odbył się w naszej szkole konkurs z języka niemieckiego w reklamie. Konkurs ten skierowany był do uczniów klasy drugiej Technikum nr 2 w zawodzie Technik reklamy i obejmował zakres wiadomości dotyczący zagadnień związanych z branżą reklamy.

 Pierwsze miejsce zajęła: Malwina Pełka, drugie miejsce Nadia Kocięba, Amelia Marcjanik, Mateusz Małecki, Paweł Rybak, trzecie miejsce Zuzanna Misiak.

Gratulujemy zwycięzcom!

 

 

 

75. rocznicy śmierci płk. Witolda Pileckiego - Patrona Powiatowego Centrum Animacji Społecznej

W dniu dzisiejszym tj. 25 maja 2023 r. dyrekcja, nauczyciele: pani Renata Kasiewicz, pani Elżbieta Wawrzyniak, pani Bożena Stec oraz pani Ewelina Szuwart wraz z klasami: III HR, IV TE, I HG wzięli udział w uroczystościach patriotycznych poświęconych 75. rocznicy śmierci płk. Witolda Pileckiego - Patrona Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim, a także w II Marszu Pamięci ulicami miasta do Kościoła NMP Królowej Polski, gdzie wysłuchali wykładu pracownika Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi, pana dr.

Wyniki konkursów z języka angielskiego

WYNIKI KONKURSÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W marcu odbyły się dwa konkursy z języka angielskiego: 1. XXII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English Ace; 2. XI edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego w Językach Obcych. Pierwszy z nich odbył się w naszej szkole. Wzięło w nim udział niemal 6 000 uczestników z całej Polski (10 uczestników z klas 1-3 Technikum ZSP 2 w Tomaszowie Maz.) Najlepsze wyniki uzyskały: Patrycja Wiśnik i Wiktoria Kotynia (10 miejsce w województwie w kategorii kl. III) oraz Alicja Cichy (11 miejsce w województwie w kategorii kl.II).

Tagi

Akt zawierzenia Miasta i Powiatu Pani Jasnogórskiej

W dniu 6 maja br młodzież naszej szkoły wraz z Dyrekcją i nauczycielami pielgrzymowała do Sanktuarium na Jasnej Górze. Uczestniczyliśmy w Akcie zawierzenia Miasta i Powiatu Pani Jasnogórskiej, który miał miejsce w czasie Uroczystej Mszy Świętej w kaplicy cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Wyróżnienie przez Zarząd Powiatu Tomaszowskiego laureatów olimpiad i konkursów ogólnopolskich w roku szkolnym 2022/2023.

27 kwietnia 2023 roku Oliwia Reszka uczennica klasy IV Technikum żywienia i usług gastronomicznych, finalistka XXIV Olimpiady Wiedzy o Żywności oraz Dorota Lalek uczennica klasy III technikum ekonomicznego finalistka VIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich zostały zaproszone wraz z p. wicedyrektor Haliną Fijałkowską, p. Jadwigą Czapnik i p.