Dodane przez Gość (niezweryfikowany) - pon., 22/10/2012 - 22:00

Dnia 15 października 2012r. w naszej szkole odbyły się coroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej. W planie uroczystości zawarty był między innymi mecz w siatkówkę pomiędzy nauczycielami a uczniami.

Do godzin południowych na hali sportowej odbywał się mecz pomiędzy Nauczycielami a Maturzystami. Pierwszy set łatwo wygrany przez naszych wspaniałych nauczycieli 21:12, ale już druga partia nie była taka łatwa. Uczniowie pokazali na co ich stać i ostatecznie doprowadzili do remisu. W decydującym secie to przedstawiciele Grona Pedagogicznego okazali się lepsi i w konsekwencji wygrali 2:1.

Następnie, około godziny 13.30 w sali konferencyjnej w budynku C odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w nim nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi naszej szkoły, uczniowie  a także zaproszeni goście. Pani dyrektor Mariola Przybylska złożyła wszystkim pracownikom szkoły życzenia gratulując im sukcesów oraz wręczyła nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Część artystyczna poświęcona znakomitej poetce Agnieskiej Osieckiej odbyła się w nastrojowym klimacie stworzonym przez wystepujących uczniów oraz nauczycieli, którzy przygotowali tę uroczystość czyli: pani Anety Bednarek oraz panów - Pawła Piotrowskiego, Krzysztofa Wieczorka i Urbana Bednarskiego. W trakcie poetyckiego wieczoru wszyscy przybyli zostali poczęstowani pysznym ciastem i tradycyjną herbatką.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM WYTRWAŁOŚCI I ODWAGI W DALSZEJ PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ.