Tomaszów Maz. dnia 02.05.2012r.

OGŁOSZENIE

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. St. Staszica w Tomaszowie Maz.

zatrudni na umowę zlecenie studentów lub uczniów szkół ponadgimnazjalnych

do realizacji zadania:

„Prace związane z przygotowaniem i obsługą przyjęć okolicznościowych, realizowanych przez Centrum Kształcenia Praktycznego
w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. St. Staszica w Tomaszowie Mazowieckim”

Zadania:

1.      Wykonywanie czynności pomocy kuchennej oraz czynności kelnerskich

1a- termin 11.05 do 13.05.2012r. (oferta dla 1 osoby);

1b- termin 18.05 do 20.05.2012r. (oferta dla 4 osób);

1c- termin 25.05 do 27.05.2012r. (oferta dla 2 osób).

Wymagania:

- ukończone 18 lat,

- uczeń lub student szkoły dziennej,

- aktualna pracownicza książeczka zdrowia dla celów SANEPID,

- doświadczenie przy obsłudze podobnych imprez.

Oferta powinna zawierać:

1.      CV,

2.      Potwierdzenie kształcenia w szkole ponadgimnazjalnej lub wyższej – oświadczenie,

3.      Kserokopia aktualnej pracowniczej książeczki zdrowia,

4.      Potwierdzenie doświadczenia przy obsłudze imprez – oświadczenie lub referencje.

Termin składania ofert:

Zadanie 1a      - 08.05.2012r. do godz. 12.00

Zadanie 1b      - 16.05.2012r. do godz. 12.00

Zadanie 1c      - 22.05.2012r. do godz. 12.00

Miejsce składania ofert:

Dokumenty można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Oferta na: „Prace związane z przygotowaniem i obsługą przyjęć okolicznościowych, realizowanych przez Centrum Kształcenia Praktycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. St. Staszica w Tomaszowie Mazowieckim”

Na adres:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. St. Staszica

ul. Św. Antoniego 57/61

97-200 Tomaszów Maz.

Pokój 2.1, budynek A – I piętro.

Osoba do kontaktu:

Pan Mieczysław Strojewski – z-ca dyrektora szkoły tel. 44 724-69-96.