Dodane przez Gość (niezweryfikowany) - pon., 14/01/2013 - 22:23

12 stycznia w naszej szkole odbył się Bal Studniówkowy tegorocznych maturzystów. Oprócz tradycyjnego poloneza i wspaniałego zespołu muzycznego, czwartoklasiści przygotowali skecz o tematyce zbliżającego się wielkimi krokami egzaminu maturalnego.

Cała impreza została zainaugurowana tradycyjnym odtańczeniem poloneza przez wszystkie czwarte klasy. Piękne kreacje i staranne przygotowanie układu to coś, na co każdy z uczniów z pewnością zwracał największą uwagę. Następnie nadszedł czas na przemówienie Pani Dyrektor, która życzyła powodzenia i jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym. Następnie wszyscy zebrani zasiadli do stołów, aby zjeść tradycyjne dania i zebrać siły na całą noc zabawy.

 

 

Około godziny 21:00 na parkiecie zaczęło robić się tłoczno. Zespół muzyczny "Szelki" idealnie wpasował się w gust młodzieży, grając znane i lubiane utwory, przy których nogi same porywały się do tańca. Kilka minut przed północą na zgromadzonych czekała niespodzianka w postaci tortu i kieliszków z szampanem. Nie obyło się także bez chwil wzruszenia - czwarte klasy serdecznie dziękowały swoim wychowawcom za wszystkie wspólnie spędzone lata, co spotkało się z lawiną braw. Zabawa trwała w najlepsze do około godziny 5:00, kiedy to wszyscy zmęczeni, ale pełni pozytywnych wrażeń wracali do domów i szykowali się na tradycyjne poprawiny. 

Imprezę można uznać więc za bardzo udaną, z resztą jak co roku. Maturzystom, którym pozostało już tylko 100 dni do najważniejszego egzaminu w ich życiu życzymy połamania długopisów! :)