Dodane przez Gość (niezweryfikowany) - wt., 08/02/2011 - 22:52

 Tegorocznym maturzystom do egzaminu dojrzałości pozostało już tylko przysłowie sto dni.

Tradycyjnie już, jak co roku, aby uczcić ten moment, oraz pozwolić czwartoklasistom na rozluźnienie przed ostatnimi powtórzeniami wiedzy zdobytej przez wszystkie lata szkolne, w sobotę 5 lutego, odbył się bal studniówkowy.

Wieczór rozpoczął polonez zaprezentowany przez uczniów z ostatnich klas, w pierwszej parze poprowadzony przez Panią Dyrektor Mariolę Przybylską.

Po przywitaniu dyrekcji szkoły, nauczycieli, rodziców, maturzystów, osób towarzyszących oraz wszystkich przybyłych gości przez przewodniczącego szkoły Kamila Michniewskiego, Pani Dyrektor oficjalnie rozpoczęła bal studniówkowy 2011.

Noc upłynęła w miłej atmosferze zabawy, tańca i ostatniego świętowania w gronie wszystkich klas czwartych. I choć radość towarzyszyła uczniom całą noc, nie obeszło się również bez chwil wzruszeń i czteroletnich wspomnień.

W imieniu wszystkich maturzystów składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich organizatorów nocy studniówkowej oraz dla zespołu muzycznego i obsługi, dzięki którym dwudniową zabawę należy zaliczyć do udanych przedsięwzięć.

Wszystkim czwartoklasistom ten wieczór na pewno pozostanie w pamięci już do końca życia.

A teraz, po tak udanym balu pozostał czas na ostatnią naukę i powtórzenie całej zdobytej wiedzy.

Życzymy wszystkim tegorocznym maturzystom sukcesów na egzaminie maturalnym! No i oczywiście połamania piór i językówyes