Dodane przez monika - śr., 05/06/2024 - 08:34

Recenzja książki "Because of You" Izabelli Nowaczyk

"Because of You" to poruszająca opowieść o miłości, poświęceniu i determinacji. Autorka, Izabella Nowczyk, doskonale oddaje emocje i przeżycia głównych bohaterów, które wciągają czytelnika od pierwszych stron. Książka skupia się na historii dwóch osób, których losy splatają się w niespodziewany sposób, prowadząc do wzruszającego połączenia.

 

Głównym tematem książki jest znalezienie siły i nadziei w najtrudniejszych chwilach życia. Narracja jest płynna, a dialogi autentyczne, co sprawia, że czytelnik łatwo identyfikuje się         z bohaterami i ich doświadczeniami. Izabella Nowczyk nie unika trudnych tematów, takich jak utrata, cierpienie czy walka z przeciwnościami losu, co nadaje książce głębi i autentyczności.

 

Język użyty w książce jest prosty, ale zarazem pełen uczuć i głębi. Autorka potrafi zgrabnie prowadzić akcję, trzymając czytelnika w napięciu do samego końca. Choć nie brakuje wątków dramatycznych, to jednak nadzieja i pozytywne przesłanie są stale obecne,                            co sprawia, że lektura jest inspirująca i optymistyczna.

 

"Because of You" to lektura, która porusza, inspiruje i pozostaje w pamięci czytelnika                         na długo po jej zakończeniu. Gorąco polecam tę książkę wszystkim miłośnikom literatury obyczajowej, którzy szukają historii pełnych emocji i prawdziwych ludzkich losów.

Recenzję książki napisała Sandra Karkocha z klasy 1G