Mikołajki z Vincentem

Dodane przez ViKi - pon., 13/12/2021 - 14:49
mikołajki

7 grudnia klasy 4GR oraz 3 RR uczestniczyły w Mikołajkowej wycieczce do Warszawy. Mikołajki z Vincentem rozpoczęły się od spaceru po Starym Mieście i odwiedzin Mikołaja 😉 Następnie grupa uczestniczyła w lekcji muzealnej w Muzeum Neonu mieszczącego się na terenie Soho Factory modnej, postindustrialnej przestrzeni, na terenie której znajdowała się fabryka amunicji „Pocisk”, a następnie zakłady produkujące kultowe skutery „Osa”. W muzeum znajduje się ponad 200 neonów. Ostatnim punktem programu była niezwykłe połączenie wielkiej sztuki z nową technologią, czyli multisensoryczna, niezwykle angażująca zmysły wystawa największych dzieł Vincenta Van Gogha. Organizatorem wyjazdu była p. Wiktoria Kin z p. Małgorzatą Jaworską, opiekę nad młodzieżą pełniły p. Jadwiga Czapnik oraz p. Barbara Kondejewska.

Tagi