Wyniki konkursów z języka angielskiego

WYNIKI KONKURSÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W marcu odbyły się dwa konkursy z języka angielskiego: 1. XXII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English Ace; 2. XI edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego w Językach Obcych. Pierwszy z nich odbył się w naszej szkole. Wzięło w nim udział niemal 6 000 uczestników z całej Polski (10 uczestników z klas 1-3 Technikum ZSP 2 w Tomaszowie Maz.) Najlepsze wyniki uzyskały: Patrycja Wiśnik i Wiktoria Kotynia (10 miejsce w województwie w kategorii kl. III) oraz Alicja Cichy (11 miejsce w województwie w kategorii kl.II).

Tagi

Łowimy talenty!

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE

Fani języka angielskiego mają okazję wziąć udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego ENGLISH ACE, który odbędzie się 17 marca 2023 w naszej szkole. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata w wys. 14 zł do 2 marca do organizatora konkursu.

Organizator konkursu: Katarzyna Piwowarczyk

Tagi

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego 'English High Flier' - wyniki

8 grudnia 2022 r. odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego 'English High Flier'. W całej Polsce do konkursu przystąpiło ponad 6 tys. uczniów z 256 szkół. Województwo łódzkie było reprezentowane przez 424 uczniów z 20 szkół.

W konkursie wzięło udział 11 uczniów z naszej szkoły, z klas: 3 E, 2 HR, 4 R, 4 TG, 4 G, 3 HR.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

Alicja Ogórek z klasy 2 HR (33 miejsce w województwie łódzkim),

Oliwia Reszka z klasy 4 TG (35 miejsce w województwie łódzkim).

Gratulujemy :)

Przeżyj Boże Narodzenie z Młodym Paryżem

Jowita Smyk uczennica klasy 1Re (technik reklamy) została finalistą konkursu ogłoszonego przez redakcję Młody Paryż pod tytułem "Przeżyj Boże Narodzenie z Młodym Paryżem” . Jowita została nagrodzona w kategorii „materiały wizualne” (uczniowie klas VIII – osoby, które nie ukończyły 26. roku życia). Koordynatorem konkursu była  p.W. Kin.

 

Tagi

Gratulacje dla Doroty

Dorota Lalek uczennica kl. III E została finalistą VIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich. Etap centralny odbył się 15-16 grudnia br. w Szczecinie. W finale wzielo udzial 64 uczniow z 42 szkol z calej Polski. Nagrodą jest zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Gratulujemy.

Tagi

Zachwycający folkor

W środę 14 grudnia w ZSIPOWŁ (dawny Medyk) odbyl się finał VI Konkursu Makijażu Artystycznego pod hasłem „Zachwycający folklor”. Wzięły w nim udział uczennice klasy 3HR Nadia Bartmańska (jako makijażystka) i Amelia Janecka (jako modelka). Konkurs byl okazją do rozwijania pasji, sprawdzenia swoich umiejętności i dobrej zabawy

Tagi

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

6 grudnia 2022r odbyły się MISTRZOSTWA SZKOŁY w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Świetna organizacja zawodów pod kierunkiem naszego wuefisty Dariusza Geszcza przebiegła w iście świątecznej atmosferze.

Każdy uczestnik zawodów obdarowany został „słodkim” mikołajem.

Otwarcia MISTRZOSTW dokonała Dyrekcja szkoły p.Jacek Bartosik i p.Halina Fijałkowska .

Zawody miały również na celu wyłonienie reprezentacji dziewcząt i chłopców na MPTSP, które odbędą się 13 grudnia. Na podium w kategorii dziewcząt stanęły:

1 miejsce: Klaudia Zdulska IV TH

Tagi

UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM REJONOWEGO ETAPU KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA „KSIĄŻKA MÓWI”

 

      25 listopada 2022 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom rejonowego etapu konkursu „KSIĄŻKA MÓWI”,którego inicjatorem jest Departament Sportu i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.Nagrodę odebrała Dorota Lalek (3E), która będzie reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim.

      W trakcie spotkania jurorki dawały wskazówki przed kolejnym etapem konkursu, czytały fragmenty utworów M. Konopnickiej i przedstawiały ciekawostki z życia A.Mickiewicza. Dorocie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Tagi