Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego 'English High Flier' - wyniki

Dodane przez KamilK - czw., 26/01/2023 - 21:49

8 grudnia 2022 r. odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego 'English High Flier'. W całej Polsce do konkursu przystąpiło ponad 6 tys. uczniów z 256 szkół. Województwo łódzkie było reprezentowane przez 424 uczniów z 20 szkół.

W konkursie wzięło udział 11 uczniów z naszej szkoły, z klas: 3 E, 2 HR, 4 R, 4 TG, 4 G, 3 HR.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

Alicja Ogórek z klasy 2 HR (33 miejsce w województwie łódzkim),

Oliwia Reszka z klasy 4 TG (35 miejsce w województwie łódzkim).

Gratulujemy :)

Przeżyj Boże Narodzenie z Młodym Paryżem

Dodane przez ViKi - ndz., 08/01/2023 - 20:37

Jowita Smyk uczennica klasy 1Re (technik reklamy) została finalistą konkursu ogłoszonego przez redakcję Młody Paryż pod tytułem "Przeżyj Boże Narodzenie z Młodym Paryżem” . Jowita została nagrodzona w kategorii „materiały wizualne” (uczniowie klas VIII – osoby, które nie ukończyły 26. roku życia). Koordynatorem konkursu była  p.W. Kin.

 

Tagi

Gratulacje dla Doroty

Dodane przez ViKi - sob., 17/12/2022 - 09:18

Dorota Lalek uczennica kl. III E została finalistą VIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich. Etap centralny odbył się 15-16 grudnia br. w Szczecinie. W finale wzielo udzial 64 uczniow z 42 szkol z calej Polski. Nagrodą jest zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Gratulujemy.

Tagi

Zachwycający folkor

Dodane przez ViKi - czw., 15/12/2022 - 19:26

W środę 14 grudnia w ZSIPOWŁ (dawny Medyk) odbyl się finał VI Konkursu Makijażu Artystycznego pod hasłem „Zachwycający folklor”. Wzięły w nim udział uczennice klasy 3HR Nadia Bartmańska (jako makijażystka) i Amelia Janecka (jako modelka). Konkurs byl okazją do rozwijania pasji, sprawdzenia swoich umiejętności i dobrej zabawy

Tagi

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

Dodane przez ViKi - czw., 08/12/2022 - 10:12

6 grudnia 2022r odbyły się MISTRZOSTWA SZKOŁY w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Świetna organizacja zawodów pod kierunkiem naszego wuefisty Dariusza Geszcza przebiegła w iście świątecznej atmosferze.

Każdy uczestnik zawodów obdarowany został „słodkim” mikołajem.

Otwarcia MISTRZOSTW dokonała Dyrekcja szkoły p.Jacek Bartosik i p.Halina Fijałkowska .

Zawody miały również na celu wyłonienie reprezentacji dziewcząt i chłopców na MPTSP, które odbędą się 13 grudnia. Na podium w kategorii dziewcząt stanęły:

1 miejsce: Klaudia Zdulska IV TH

Tagi

UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM REJONOWEGO ETAPU KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA „KSIĄŻKA MÓWI”

Dodane przez ViKi - pon., 28/11/2022 - 20:43

 

      25 listopada 2022 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom rejonowego etapu konkursu „KSIĄŻKA MÓWI”,którego inicjatorem jest Departament Sportu i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.Nagrodę odebrała Dorota Lalek (3E), która będzie reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim.

      W trakcie spotkania jurorki dawały wskazówki przed kolejnym etapem konkursu, czytały fragmenty utworów M. Konopnickiej i przedstawiały ciekawostki z życia A.Mickiewicza. Dorocie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Tagi

Książka mówi

Dodane przez ViKi - pt., 18/11/2022 - 20:40

       KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA „KSIĄŻKA MÓWI”

- AWANS DOROTY LALEK DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO!

      Miło nam poinformować, że nasza uczennica Dorota Lalek (kl.3E), która w ubiegłym tygodniu wzięła udział w etapie rejonowym konkursu pięknego czytania „KSIĄŻKA MÓWI”, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Dorotę do konkursu przygotowuje pani Aneta Bednarek.

 

 

Tagi

STROFY DLA NIEPODLEGŁEJ

Dodane przez ViKi - ndz., 13/11/2022 - 22:03

SPECJALNE WYRÓŻNIENIE DLA DOROTY LALEK I UDANY WYSTĘP NASZYCH UCZENNIC W II POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM „STROFY DLA NIEPODLEGŁEJ”

      W czwartek w ramach obchodów Święta Niepodległości odbył się II Powiatowy Konkurs Recytatorski „Strofy dla Niepodległej”. Dorota Lalek z klasy 3E otrzymała wyróżnienie specjalne w kategorii szkół ponadpodstawowych. Nasza uczennica recytowała wiersz L. Staffa pt. „Polsko, nie jesteś Ty już niewolnicą”.

Tagi

                                KONKURS “KSIĄŻKA MÓWI” - ELIMINACJE REJONOWE

Dodane przez ViKi - czw., 10/11/2022 - 18:57

We wtorek w Piotrkowie Trybunalskim odbył się rejonowy etap konkursu pięknego czytania “Książka mówi”. Naszą szkołę w zmaganiach konkursowych reprezentowały Dorota Lalek (3E), która czytała fragmenty utworu M. Konopnickiej pt. “Z teki Grottgera” oraz Julia Kowalska (1 HG), która na konkurs przygotowała wiersz tej samej poetki zatytułowany “Na obczyźnie”.

Tagi

Konkurs z języka angielskiego 'English High Flier'

Dodane przez KamilK - czw., 03/11/2022 - 12:09

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego 'English High Flier'. Zgłoszenia przyjmują do 28 listopada p. Kamil Konecki i p. Kamil Piekarz. Konkurs odbędzie się 8 grudnia w naszej szkole. Więcej informacji pod linkiem: https://jersz.pl/konkurs/english-high-flier/