Harmonogram zajęć kwalifikacyjnego kursu zawodowego w kwalifikacji TG. 07 Sporządzanie potraw i napojów I semestr Pracownia 1.10 |
|||||||||||||||||
JO/K- | BK | BK | RT | ||||||||||||||
l.p. | data | Moduł - liczba godzin | Godziny zająć | Prowadzący | |||||||||||||
Przetwarzanie środków żywnościowych | Sporządzanie i ekspedycja potraw i napojów | Organizowanie działalności gospodarczej w gastronomii | Wykorzystanie języka obcego w gastronomii | ||||||||||||||
1 | 08.09.2017r. | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
09.09.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
2 | 15.09.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
16.09.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
3 | 22.09.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
23.09.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
4 | 29.09.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
30.09.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
5 | 06.10.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
07.10.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
6 | 13.10.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
14.10.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
7 | 20.10.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
21.10.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
8 | 27.10.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
28.10.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
9 | 03.11.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
04.11.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
10 | 17.11.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
18.11.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
11 | 24.11.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
25.11.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
12 | 01.12.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
02.12.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
13 | 08.12.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
09.12.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
14 | 15.12.2017 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
16.12.2017 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
15 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | ||||||||||||||
22.12.2017 | 2 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | ||||||||||||||
4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | |||||||||||||||
23.12.2017 | 6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | ||||||||||||||
16 | 12.01.2018 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
3 | 16.30-18.00 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
13.01.2018 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
17 | 19.01.2018 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Renata Trzonek | |||||||||||||||
20.01.2018 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
18 | 26.01.2018 | 5 | 12.30-16.15 | Anna Kromoska Pluta | |||||||||||||
2 | 16.30-18.00 | Renata Trzonek | |||||||||||||||
27.01.2018 | 4 | 8.00 - 11.00 | Jacek Okoński | ||||||||||||||
6 | 11.20 - 15.50 | Barbara Kondejewska | |||||||||||||||
17 | Razem | 72/90 | 108 | 33 | 4 | ||||||||||||