Dodane przez ViKi - czw., 01/02/2024 - 12:17
Dobiega koniec naszych zagranicznych praktyk, co za tym idzie, dzisiaj nadeszła kolej Pauli, Mateusza oraz Miłosza na podzielenie się swoimi wrażeniami.
Wszyscy we trójkę kształcimy się na profilu technik reklamy. Ja-Paula wraz z moim kolegą Mateuszem jesteśmy w firmie AR Publicidade. Zajmujemy się głównie metodami druku o których uczyliśmy się na lekcjach.Dzisiaj zajmowaliśmy się programem CorelDraw na którym tworzyliśmy projekty do druku, a następnie przygotowaliśmy sito do druku sitowego. Oprócz tego pomagaliśmy naszym współpracownikom. Każdy z nich zajmował się czymś innym dlatego też nabyliśmy sporo nowych umiejętności.
Ja - Miłosz pracuje w firmie GS Design, która zajmuje się produkcją materiałów reklamowych. Mój przełożony Luis dał mi zadanie na początku mojego przyjazdu, stworzenie designu aplikacji firmy. Był to dobry sposób zapoznania się z zasadami designu UI i korzystania z aplikacji Figma. Jako, że skończyłem ten projekt parę dni temu, poznałem jak wygląda produkcja takich materiałów od środka. Od robienia prostych tabliczek do przewozu reklam stojących do IKEI nieopodal naszego miasta.
Bardzo nam się spodobał ten wyjazd, który poszerzył naszą wiedzę w zakresie reklamy.
POZDRAWIAMY ZE SŁONECZNEJ PORTUGALII I WIDZIMY SIĘ JUŻ ZA DWA DNI W MROŹNEJ POLSCE !!
 
 
 
„Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”
realizowanego ze środków programu FERS na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i Szkolenia zawodowe"
Image