Co się działo dzisiaj w Gastro???

Dodane przez ZSP2_admin - pt., 29/09/2023 - 20:40
dzień pierwszaka 2023

Krótko mówiąc sporo, a wszystko to za sprawą Dnia Pierwszoklasisty, który w tym roku realizowany był pod hasłem „Pokaż, na co Cię stać! czyli szkolny Kogel – Mogel”. Rywalizacje sportowe, wokalne zmagania w formie karaoke, niesamowite widowisko artystyczne w wykonaniu  Barmans Flair Teama potem jeszcze dobieranie, odtwarzanie i miksowanie muzyki zamieniło halę sportową w parkiet taneczny do czasu ogłoszenia wyników przez Dyrekcję szkoły. 
Każda drużyna dała z siebie wszystko, by pokazać na co ją stać i zasłużyła na wielkie słowa uznania, ale zwycięzca może być tylko jeden i w tym roku tytuł zwycięzcy zdobyła klasa 1 R, której serdecznie gratulujemy. Pozostałym klasom niewiele brakowało do lidera i w pełni zasłużyły na wicemistrzowski tytuł tegorocznej edycji Dnia Pierwszoklasisty, o czym świadczą gratulacje złożone wszystkim drużynom przez Dyrekcję szkoły.
Koordynatorem imprezy była pani Marlena Kin-Oliniewicz, której pomagali: pani Wiktoria Kin, pani Lidia Pacan-Bonarek, pani Agnieszka Peterwas, pan Artur Nejman, pan Łukasz Sil i pan Dariusz Geszcz.
Sprawny przebieg całego wydarzenia wspierali również uczniowie klas: 2 HG, 2 Re, 3 E, 3 HR i 5 TE, którym serdecznie dziękujemy za ich zaangażowanie.

Więcej zdjęć tutaj.