Podziękowanie

Dodane przez ViKi - ndz., 08/01/2023 - 20:26
Paczka

Koniec semestru w tym roku to nie tylko czas podsumowań wyników w nauczaniu, ale również aktywności na rzecz innych. W grudniu w naszej szkole obył się finał prowadzone od listopada akacji Szlachetna Paczka. Jak co roku społeczność ZSP 2 nie zawiodła bo nasza rodzina została obdarowana aż 34 podarunkami, które zrealizowały wszystkie wymienione potrzeby. Serdecznie dziękuję WSZYSTKIM osobą zaangażowanym w akacje i dołożenie swojej cegiełki. Poniżej kilka słów od Pana Henryka do nas Wszystkich. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ – Wiktoria Kin z całym zespołem Szlachetnej Paczki

 

❤️❤️❤️❤️

Wręczeniu paczki

Pan Henryk czekał na nas od rana. Gdy dałam znać, że jedziemy drzwi do domu były już otwarte. Po wniesieniu wszystkich paczek, pomogłam otwierać pudełka, a pan Henryk od razu chciał pomagać. Radzi sobie bardzo dobrze w mieszkaniu więc artykuły spożywcze znalazły się od razu w kuchni, cały czas coś donosił bo tych artykułów było bardzo dużo. Kolejne artykuły chemiczne wynosił od razu do łazienki. Cała paczka wywołała u pana Henryka wielki szok. Naprawdę nie spodziewał się takiej ilości. Otrzymane kurtki od razu przymierzał i pytał jaki mają kolor i czy dobrze leżą na nim.

Słowo od Rodziny

Przekazała upominek choinkę wykonaną ręcznie za pomocą sąsiadki.

Serdeczne podziękowani dla Państwa za okazaną pomoc.

Słowo od Wolontariusz

 Przygotowaną paczką podarowaliście panu dużo łez szczęścia i jak wiesz to mi również, bo ja sama jak wiesz od tylu lat zawsze mnie takie akcje rozczulają. Wy wraz z całą ekipą potraficie zorganizować paczkę na najwyższym poziomie. Na Was zawsze można liczyć w 100%. Dziękuję za te emocje. To dzięki takim ludziom jak Wy możemy poczuć radość tych ludzi. Ze swojej strony chcę podziękować za super współpracę.

 

 

 

Tagi