Obchody Dnia Edukacji Narodowej w ZSP nr 2

Dodane przez ZSP2_admin - sob., 15/10/2016 - 20:20
dekoracja DEN 2016

Tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Stanisława Staszica w Tomaszowie Mazowieckim przebiegały dwuetapowo.

 

 

 

12 października 2016 r. w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Stanisława Staszica w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się spotkanie międzypokoleniowe z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączone z występami artystycznymi dla zaproszonych gości. W kameralnej atmosferze spotkać mieli się obecni pracownicy ZSP nr 2, pracownicy emerytowani, przedstawiciele społeczności uczniowskiej oraz zaproszeni goście z współpracujących instytucji i organizacji. Niestety zaproszeni goście nie dopisali.

W trakcie uroczystości nastąpiło wręczenie dorocznych nagród dyrektora szkoły dla najbardziej zaangażowanych w życie i promocję szkoły członków rady pedagogicznej i pracowników administracji i obsługi.

Drugą część obchodów tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej stanowiła uroczysta akademia, na której 13 października 2016 r. zgromadziła się cała społeczność uczniowska szkoły oraz członkowie grona pedagogicznego.

 

Więcej zdjęć na szkolnym funepage'u. :D