Dodane przez Gość (niezweryfikowany) - wt., 08/01/2013 - 15:16

19 grudnia o godz. 14:30 jak co roku w naszej szkole odbyła się Wigilia szkolna, w której udział wzięli przedstawiciele rady pedagogicznej, zaproszeni goście oraz uczniowie.

 

Uroczystość rozpoczęto od przywitania wszystkich zgromadzonych. Do części artystycznej wprowadziły nas pięknie wykonane kolędy, zaśpiewane przez nasze rówieśniczki. Przedstawiono krótką inscenizację jasełkową. Świetny występ aktorów wzbogacały kolędy w wykonaniu chóru szkolnego.
 
Po części artystycznej ks. Piotr Tarabasz odczytał zgodnie z tradycją fragment Pisma Świętego. Następnie ks. prałat Edward Wieczorek złożył życzenia świąteczne oraz słowa podziękowania, a całość podsumowała w swoim krótkim przemówieniu Pani Dyrektor Mariola Przybylska.
Pełni radości i pogody ducha wszyscy przystąpili do dzielenia się opłatkiem i spożycia wcześniej przygotowanego poczęstunku.
Jasełka z młodzieżą przygotowali: ks. Piotr Tarabasz, ks. Bartłomiej Lesiak oraz p. Paweł Piotrowski, za co im serdecznie dziękujemy.
 
Na ten świąteczny okres życzymy dyrekcji, pedagogom, uczniom, rodzicom oraz pozostałym pracownikom spokojnych, rodzinnych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia,by ten czas był dla wszystkich wyjątkowy, szczególny i niepowtarzalny a na nadchodzący 2013 rok życzymy wszelkich sukcesów oraz by kolejny dzień nowego roku był lepszy od poprzedniego.