Dodane przez Gość (niezweryfikowany) - śr., 16/12/2015 - 09:04

Uczniowie klas II TGb i III TGa, pod opieką pania Anny Kromoskiej-Pluty i pana Aleksandra Kostanka przeprowadzili coroczną akcję charytatywną pod hasłem MIKOŁAJKI 2015. Odwiedzili pacjentów oddziału pediatrycznego szpitala w Tomaszowie Mazowieckim oraz przedszkolaki z Przedszkola nr 20.

Dzieci z ogromną radością przyjęły odwiedziny naszych wolontariuszy. Młodzież również była bardzo przejęta "zadaniem". Mocno zaangażowali się w przygotowanie stroju zarówno Mikołaja jak i skrzatów - pomocników Mikołaja - ale przede wszystkim w przygotowanie miłych, słodkich upominków, które ślicznie zapakowali.

Podczas wizyty w przedszkolu zarówno młodzież jak i dzieciaki miały możliwość aktywnej, wspólnej zabawy. Mikołaj w tym roku pytał , czy dzieci były grzeczne, co chciałyby dostać pod choinkę, zbierał listy z prośbami o prezenty oraz rozdawał słodkie ciasteczka w kształcie gwiazdek z nieba.

Akcja - jak co roku (juz od lat jedenastu)- pozwoliła poczuć atmosferę świąt oraz wywołała uśmiech nawet na najpoważniejszych twarzach maluchów i tych dorosłych, którzy również wierzą w Mikołaja i świąteczną dobroć serc.

Wszystkim biorącym udział w tak szlachetnej akcji należą sie ogromne podziękowania.

WESOŁYCH, POGODNYCH I CUDOWNYCH ŚWIĄT!!!